Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

A&AT HEARTBEAT PRODUCTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

A&AT HEARTBEAT PRODUCTION S.R.L. (CUI 41889319) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019002710039 și are sediul în Pitești, județul Argeș. Activitatea principală: Activități de interpretare artistică (spectacole) — cod CAEN 9020. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 52.615 RON, un profit net de 391 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 17,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41889319
Nr. ORC
J2019002710039
EUID
ROONRC.J2019002710039
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ana Ipătescu, Mun. Piteşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
52.615 RON
2025▲ 17,2%
Rezultat net
391 RON
2025▼ 51,8%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
Secțiunea S · Diviziunea 90 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (16) · 7 diviziuni
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (3)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (5)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8561 Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 88 · Activități de asistență socială, fără cazare (1)
  • 8891 Activități de îngrijire zilnică pentru copii
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (2)
  • 9013 Alte activități de creație artistică
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 52.615 391 59.270 — 14.691 -44.579 1
2024 44.903 811 84.569 — 39.293 -45.276 1
2023 40.470 1.083 58.195 — 12.109 -46.086 1
2022 46.000 231 97.249 — 50.080 -47.169 1
2021 — -34.881 57.208 — 9.808 -47.400 1
2020 5.910 -12.719 20.577 — 7.198 -12.519 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
403,44% (2024: 215,23%)
Datorii / Total active (total active: 14.691 RON)
Solvabilitate generală
0,25 (2024: 0,46)
Total active / Datorii (total active: 14.691 RON)
Autonomie financiară
-303,44% (2024: -115,23%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 14.691 RON)
Rentabilitate active (ROA)
2,66% (2024: 2,06%)
Profit net / Total active (total active: 14.691 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,74% (2024: 1,81%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre A&AT HEARTBEAT PRODUCTION S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: TASE ANDREI (administrator), TASE ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025