Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DADU INTIME FAST S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 20.10.2026 (ANAF)

DADU INTIME FAST S.R.L. (CUI 41898171) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019003500228 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Transporturi rutiere de mărfuri (cod CAEN 4941). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 229.430 RON, un profit net de 22.562 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 21,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
41898171
Nr. ORC
J2019003500228
EUID
ROONRC.J2019003500228
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Cazangiilor 11, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
229.430 RON
2025▲ 21,1%
Rezultat net
22.562 RON
2025▲ 115,3%
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (20) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 9 diviziuni
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (3)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Surse: MFinanțe (2020–2024) și ANAF (2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 229.430 22.562 15.168 0 57.445 44.755 1
2024 189.383 10.481 27.675 — 49.869 22.194 —
2023 83.284 -4.663 27.315 567 38.189 11.712 1
2022 42.465 -14.968 789 3.971 13.194 16.376 —
2021 51.548 25.964 1.945 — 33.289 31.344 —
2020 12.931 5.180 3.388 — 8.768 5.380 0

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
26,4% (2024: 55,5%)
Datorii / Total active (total active: 57.445 RON)
Solvabilitate generală
3,79 (2024: 1,8)
Total active / Datorii (total active: 57.445 RON)
Autonomie financiară
77,91% (2024: 44,5%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 57.445 RON)
Rentabilitate active (ROA)
39,28% (2024: 21,02%)
Profit net / Total active (total active: 57.445 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
50,41% (2024: 47,22%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
9,83% (2024: 5,53%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DADU INTIME FAST S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: BEJENARU IRINA (administrator), BEJENARU COSTEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025