Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CREATIVE SPHERE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

CREATIVE SPHERE S.R.L. (CUI 41917087) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019015790402 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică (cod CAEN 9039). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 114.375 RON, un profit net de 54.703 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 59,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41917087
Nr. ORC
J2019015790402
EUID
ROONRC.J2019015790402
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Moşilor 288, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
114.375 RON
2025▼ 59,3%
Rezultat net
54.703 RON
2025▼ 25,3%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
Secțiunea S · Diviziunea 90 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9039 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (9) · 7 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7111 Activități de arhitectură
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7414 Alte activități de design specializat
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (3)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9013 Alte activități de creație artistică
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 114.375 54.703 15.744 — 70.687 54.943 1
2024 281.060 73.239 4.426 — 77.905 73.479 1
2023 138.123 92.281 3.885 8.744 87.662 92.521 1
2022 121.337 113.692 89.979 13.741 190.170 113.932 —
2021 167.798 153.387 1.620 — 155.247 153.627 —
2020 124.123 72.206 686 — 73.132 72.446 —
2019 48.754 24.637 2.805 — 27.642 24.837 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
22,27% (2024: 5,68%)
Datorii / Total active (total active: 70.687 RON)
Solvabilitate generală
4,49 (2024: 17,6)
Total active / Datorii (total active: 70.687 RON)
Autonomie financiară
77,73% (2024: 94,32%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 70.687 RON)
Rentabilitate active (ROA)
77,39% (2024: 94,01%)
Profit net / Total active (total active: 70.687 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,56% (2024: 99,67%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
47,83% (2024: 26,06%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CREATIVE SPHERE S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: TIULESCU FLORIN (administrator), TIULESCU MARINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
29.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 19.11.2019 Transfer (sosire) din 18.06.2026 ANAF
29.07.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
29.07.2026 Data stării juridice 19.11.2019 18.06.2026 ANAF
29.07.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice ANAF