Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LEAD 4 PERFORMANCE CONSULTING S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

LEAD 4 PERFORMANCE CONSULTING S.R.L. (CUI 41970544) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J2019016427400 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în afaceri și management (cod CAEN 7020). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 89.514 RON, un profit net de 31.680 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 48,7% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
41970544
Nr. ORC
J2019016427400
EUID
ROONRC.J2019016427400
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. George Valentin Bibescu 8, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
89.514 RON
2021▼ 48,7%
Rezultat net
31.680 RON
2021▼ 76,6%
Angajați
1
2021

Activitate

CAEN principal
7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Secțiunea N · Diviziunea 70 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (7020 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (26) · 10 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (7)
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
  • 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (3)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (3)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (3)
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2019–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 10.001 — 31 -9.970 —
2024 — -38 10.001 — 31 -9.970 —
2023 — -24.719 10.001 — 69 -9.932 —
2022 — -41.091 2.200 16.618 368 14.786 —
2021 89.514 31.680 2.823 33.236 25.465 55.878 1
2020 174.372 135.209 1.316 49.853 86.872 135.409 —
2019 14.336 9.841 61.051 66.471 4.621 10.041 —

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
4,81% (2020: 0,96%)
Datorii / Total active (total active: 58.701 RON)
Solvabilitate generală
20,79 (2020: 103,89)
Total active / Datorii (total active: 58.701 RON)
Autonomie financiară
95,19% (2020: 99,04%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 58.701 RON)
Rentabilitate active (ROA)
53,97% (2020: 98,89%)
Profit net / Total active (total active: 58.701 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
56,69% (2020: 99,85%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
35,39% (2020: 77,54%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LEAD 4 PERFORMANCE CONSULTING S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PÎRLOG LUCICA FLORENTINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021