Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DANCUI CUI S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 30.10.2026 (ANAF)

DANCUI CUI S.R.L. (CUI 42045440) este înmatriculată din 2019 cu număr ORC J5/2880/2019 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Fabricarea altor articole din metal (cod CAEN 2599). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.000 RON și un profit net de 6.720 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 91,2% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42045440
Nr. ORC
J5/2880/2019
EUID
ROONRC.J5/2880/2019
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. MORII 42, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
8.000 RON
2025▼ 91,2% față de 2022
Rezultat net
6.720 RON
2025▼ 90,5% față de 2022
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
Secțiunea C · Diviziunea 25 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
2599 Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (20) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 2593 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2593 Fabricarea articolelor din fire metalice; fabricarea de lanțuri și arcuri
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Surse: MFinanțe (2021, 2023–2025) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 8.000 6.720 1.280 116.200 48.287 163.207 —
2024 — 0 0 116.200 40.287 156.487 —
2023 — 0 0 116.200 40.287 156.487 —
2022 90.850 70.524 1.124 0 157.611 156.487 0
2021 89.273 86.221 1.921 — 87.884 85.963 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2022)
Grad de îndatorare
0,78% (2022: 0,71%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
128,51 (2022: 140,22)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
99,22% (2022: 99,29%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
4,09% (2022: 44,75%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
4,12% (2022: 45,07%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
84% (2022: 77,63%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DANCUI CUI S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GABOR IANCU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025