Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MMA BEST CONNECTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

MMA BEST CONNECTION S.R.L. (CUI 42100315) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J12/80/2020 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Transporturi rutiere de mărfuri (cod CAEN 4941). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 16.748 RON și un profit net de 8.467 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 53,2% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42100315
Nr. ORC
J12/80/2020
EUID
ROONRC.J12/80/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Maramureşului 36, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
16.748 RON
2021▼ 53,2%
Rezultat net
8.467 RON
2021▼ 65,7%
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4942 Servicii de mutare
  • 5210 Depozitări
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4942 Servicii de mutare
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (3)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor
Diviziunea 53 · Activități de poștă și de curier (1)
  • 5320 Alte activități poștale și de curier

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2024. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2024 — 0 1.200 — 19.392 18.192 —
2023 — 0 0 — 33.192 33.192 —
2022 — -145 0 — 33.192 33.192 —
2021 16.748 8.467 0 — 33.337 33.337 —
2020 35.784 24.670 357 — 25.227 24.870 —

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
0% (2020: 1,42%)
Datorii / Total active (total active: 33.337 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 33.337 RON)
Autonomie financiară
100% (2020: 98,58%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 33.337 RON)
Rentabilitate active (ROA)
25,4% (2020: 97,79%)
Profit net / Total active (total active: 33.337 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
25,4% (2020: 99,2%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
50,56% (2020: 68,94%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MMA BEST CONNECTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: MORAR MIHAI AURELIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021