Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ANDREEA & MARIO CONSTRUCT INVEST S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

ANDREEA & MARIO CONSTRUCT INVEST S.R.L. (CUI 42118010) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020000482406 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Activități de pompe funebre și similare (cod CAEN 9630). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 416.659 RON, un profit net de 28.321 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 148,2% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42118010
Nr. ORC
J2020000482406
EUID
ROONRC.J2020000482406
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Erou Ion Calin 10, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
416.659 RON
2023▲ 148,2%
Rezultat net
28.321 RON
2023▲ 288,4%
Angajați
1
2023– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9630 Activități de pompe funebre și similare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023 divergent
4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

În bilanțul pe 2023, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9630 — Activități de pompe funebre și similare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (13) · 3 diviziuni
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (10)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (2)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev.2)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete, în magazine specializate (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -408 15.973 — 6.167 -9.806 —
2024 — -13.081 15.973 — 6.575 -9.398 —
2023 416.659 28.321 1.279 — 32.616 31.337 1
2022 167.855 7.292 106.398 34.021 75.394 3.017 1
2021 11.420 8.757 12.981 — 8.706 -4.275 —
2020 3.395 -16.675 16.978 — 503 -16.475 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
3,92% (2022: 97,24%)
Datorii / Total active (total active: 32.616 RON)
Solvabilitate generală
25,5 (2022: 1,03)
Total active / Datorii (total active: 32.616 RON)
Autonomie financiară
96,08% (2022: 2,76%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 32.616 RON)
Rentabilitate active (ROA)
86,83% (2022: 6,66%)
Profit net / Total active (total active: 32.616 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
90,38% (2022: 241,7%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
6,8% (2022: 4,34%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ANDREEA & MARIO CONSTRUCT INVEST S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GÎDEA ANDREEA MĂDĂLINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023