Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TERMAV CLEAN S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 11.10.2026 (ANAF)

TERMAV CLEAN S.R.L. (CUI 42149033) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020000063096 și are sediul în Braila, județul Brăila. Activitatea principală: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (cod CAEN 4100). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 25.000 RON, un profit net de 18.902 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 17,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42149033
Nr. ORC
J2020000063096
EUID
ROONRC.J2020000063096
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Hipodrom 19, Mun. Brăila Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
25.000 RON
2025▲ 17,9%
Rezultat net
18.902 RON
2025▲ 59,8%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Secțiunea F · Diviziunea 41 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8121 Activități generale de curățenie a clădirilor

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (46) · 7 diviziuni
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (7)
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții ale căilor ferate de suprafață și subterane.
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (18)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (14)
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
  • 4685 Comerț cu ridicata al produselor chimice
  • 4689 Comerț cu ridicata specializat al altor produse n.c.a.
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (4)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie
  • 8130 Activități de întreținere peisagistică
Diviziunea 91 · Activități ale bibliotecilor, arhivelor, muzeelor și alte activități culturale (1)
  • 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9610 Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 25.000 18.902 7.997 2.517 45.881 40.401 1
2024 21.200 11.828 6.617 — 28.116 21.499 1
2023 15.300 389 4.792 — 14.463 9.671 1
2022 14.000 7.958 6.681 — 15.963 9.282 1
2021 2.250 1.084 8.391 — 9.715 1.324 1
2020 26.000 8.111 3.783 — 12.094 8.311 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
16,52% (2024: 23,53%)
Datorii / Total active (total active: 48.398 RON)
Solvabilitate generală
6,05 (2024: 4,25)
Total active / Datorii (total active: 48.398 RON)
Autonomie financiară
83,48% (2024: 76,47%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 48.398 RON)
Rentabilitate active (ROA)
39,06% (2024: 42,07%)
Profit net / Total active (total active: 48.398 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
46,79% (2024: 55,02%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
75,61% (2024: 55,79%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TERMAV CLEAN S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TERTIȘ GIANINA MĂDĂLINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
07.08.2026 Cod CAEN principal 8121 4100 ANAF