Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ML FARM SOLUTIONS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

ML FARM SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42197120) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2021001538107 și are sediul în Buzau, județul Buzău. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 58.718 RON și un profit net de 42.712 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 152,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42197120
Nr. ORC
J2021001538107
EUID
ROONRC.J2021001538107
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Unirii 80, Mun. Buzău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
58.718 RON
2025▲ 152,6%
Rezultat net
42.712 RON
2025▲ 132,1%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6210 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN Rev.2)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Surse: MFinanțe (2020–2021, 2023–2025) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 58.718 42.712 26.726 — 89.537 62.811 —
2024 23.250 18.401 21.745 — 41.844 20.099 —
2023 — -4.999 17.073 — 18.770 1.697 —
2022 0 -38.425 23.856 0 30.552 6.696 0
2021 88.972 42.826 0 25.602 19.519 45.121 —
2020 9.000 2.095 4.594 133 6.756 2.295 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
29,85% (2024: 51,97%)
Datorii / Total active (total active: 89.537 RON)
Solvabilitate generală
3,35 (2024: 1,92)
Total active / Datorii (total active: 89.537 RON)
Autonomie financiară
70,15% (2024: 48,03%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 89.537 RON)
Rentabilitate active (ROA)
47,7% (2024: 43,98%)
Profit net / Total active (total active: 89.537 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
68% (2024: 91,55%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
72,74% (2024: 79,14%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ML FARM SOLUTIONS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: GEORGESCU ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
19.09.2026 Cod CAEN principal 6201 6210 ANAF
19.09.2026 Număr de înmatriculare J10/1538/2021 J2021001538107 ANAF