Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

LIGHTSZILLA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

LIGHTSZILLA S.R.L. (CUI 42209127) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020000183246 și are sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală: Activități fotografice (cod CAEN 7420). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.307 RON și o pierdere netă de 4.230 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 85,1% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42209127
Nr. ORC
J2020000183246
EUID
ROONRC.J2020000183246
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Serelor 9, Mun. Baia Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
4.307 RON
2022▼ 85,1%
Rezultat net
-4.230 RON
2022
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
7420 Activități fotografice
Secțiunea N · Diviziunea 74 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
7420 Activități fotografice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 7410 Activități de design specializat
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9319 Alte activități sportive
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Surse: MFinanțe (2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -587 900 — 22.050 21.150 —
2024 — 0 313 — 22.050 21.737 —
2023 — 0 313 — 22.050 21.737 —
2022 4.307 -4.230 312 — 22.050 21.738 —
2021 29.001 10.975 831 0 26.799 25.968 0
2020 24.742 14.793 420 — 15.413 14.993 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
1,41% (2021: 3,1%)
Datorii / Total active (total active: 22.050 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 22.050 RON)
Autonomie financiară
98,59% (2021: 96,9%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 22.050 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-19,18% (2021: 40,95%)
Profit net / Total active (total active: 22.050 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-19,46% (2021: 42,26%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-98,21% (2021: 37,84%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre LIGHTSZILLA S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SZASZ CSILLA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022