Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

REWA STARS VIC S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

REWA STARS VIC S.R.L. (CUI 42255174) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020000140104 și are sediul în Buzau, județul Buzău. Activitatea principală: Lucrări de demolare a construcțiilor (cod CAEN 4311). În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 43.325 RON și un profit net de 5.103 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 19,5% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42255174
Nr. ORC
J2020000140104
EUID
ROONRC.J2020000140104
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Unirii 59, Mun. Buzău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
43.325 RON
2024▲ 19,5%
Rezultat net
5.103 RON
2024▲ 40,7%
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024 divergent
4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete

În bilanțul pe 2024, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (6)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (6)
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2022–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -1.147 21.781 656 936 -20.189 —
2024 43.325 5.103 21.781 1.531 1.208 -19.042 —
2023 36.259 3.628 50.406 2.406 23.855 -24.145 —
2022 39.970 -27.973 31.200 3.281 146 -27.773 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
795,22% (2023: 191,94%)
Datorii / Total active (total active: 2.739 RON)
Solvabilitate generală
0,13 (2023: 0,52)
Total active / Datorii (total active: 2.739 RON)
Autonomie financiară
-695,22% (2023: -91,94%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.739 RON)
Rentabilitate active (ROA)
186,31% (2023: 13,82%)
Profit net / Total active (total active: 2.739 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
11,78% (2023: 10,01%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre REWA STARS VIC S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ŢIBULEAC VICTOR AURELIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024