Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

STICLOPEX S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

STICLOPEX S.R.L. (CUI 42261427) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J40/2067/2020 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri (cod CAEN 3832). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 245.520 RON, un profit net de 127.876 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42261427
Nr. ORC
J40/2067/2020
EUID
ROONRC.J40/2067/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Apeductului 14, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
245.520 RON
2021
Rezultat net
127.876 RON
2021
Angajați
1
2021

Activitate

CAEN principal
3832 Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri
Secțiunea E · Diviziunea 38 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
3832 Activități ale gropilor de gunoi sau a depozitelor permanente de deșeuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (20) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 9 diviziuni
  • 2211 Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor
  • 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate
Diviziunea 22 · Fabricarea produselor din cauciuc și mase plastice (1)
  • 2211 Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor
Diviziunea 37 · Colectarea și epurarea apelor uzate (1)
  • 3700 Colectarea și epurarea apelor uzate
Diviziunea 38 · Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile (5)
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
  • 3812 Colectarea deșeurilor periculoase
  • 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
  • 3822 Tratarea și eliminarea deșeurilor periculoase
  • 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor
Diviziunea 39 · Activități și servicii de decontaminare (1)
  • 3900 Activități și servicii de decontaminare
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
  • 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice
  • 4676 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
  • 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (3)
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (2)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
Diviziunea 72 · Cercetare-dezvoltare (1)
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -1.438 89.540 13.626 556.772 480.858 —
2024 — 15.162 88.102 13.626 556.772 482.296 —
2023 — 15.162 88.102 13.626 556.772 482.296 —
2022 — -7.101 83.264 13.626 536.772 467.134 —
2021 245.520 127.876 83.264 20.647 536.851 474.234 1

Indicatori financiari

bilanț 2021
Grad de îndatorare
14,94%
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
6,7
Total active / Datorii
Autonomie financiară
85,06%
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
22,94%
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
26,96%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
52,08%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre STICLOPEX S.R.L.

Reprezentantul firmei este: STANCU BOGDAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021