Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SILVER STAR LIGHT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

SILVER STAR LIGHT S.R.L. (CUI 42270557) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J40/2173/2020 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de interpretare artistică (spectacole) — cod CAEN 9020. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 32.577 RON și un profit net de 2.925 RON. Cifra de afaceri e de 17,1 ori mai mare decât în 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42270557
Nr. ORC
J40/2173/2020
EUID
ROONRC.J40/2173/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Sofia 16, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
32.577 RON
2025▲ 1.614,6% față de 2023
Rezultat net
2.925 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9020 Activități de interpretare artistică (spectacole)
Secțiunea S · Diviziunea 90 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (21) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (5)
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (12)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
  • 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice, în magazine specializate
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate
  • 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (4)
  • 5610 Restaurante
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 32.577 2.925 19.322 — 15.622 -3.700 —
2024 — -388 7.006 — 381 -6.625 —
2023 1.900 -13.860 7.006 — 769 -6.237 —
2022 97.927 7.371 3.868 — 9.886 7.623 —
2021 — 0 0 — — 0 —
2020 5.852 3.817 176 — 4.193 4.017 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
123,68%
Datorii / Total active (total active: 15.622 RON)
Solvabilitate generală
0,81 (2023: 0,11)
Total active / Datorii (total active: 15.622 RON)
Autonomie financiară
-23,68%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 15.622 RON)
Rentabilitate active (ROA)
18,72%
Profit net / Total active (total active: 15.622 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,98% (2023: -729,47%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SILVER STAR LIGHT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VÎNTURESCU RADU-DANIEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
26.10.2026 Cod CAEN principal 4791 9020 ANAF