Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FAST LOGISTICS SERVICES S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

FAST LOGISTICS SERVICES S.R.L. (CUI 42291371) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J40/2413/2020 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Alte activități poștale și de curier (cod CAEN 5320). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 135.174 RON și un profit net de 133.890 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 53,8% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42291371
Nr. ORC
J40/2413/2020
EUID
ROONRC.J40/2413/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Mitropolitul Andrei Şaguna 53, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
135.174 RON
2023▼ 53,8%
Rezultat net
133.890 RON
2023▼ 51,3%
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
5320 Alte activități poștale și de curier
Secțiunea H · Diviziunea 53 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
5320 Alte activități poștale și de curier

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 4 diviziuni
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 25 · Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații (1)
  • 2562 Operațiuni de mecanică generală
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
Diviziunea 80 · Activități de investigații și protecție (1)
  • 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (1)
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 4.749 334.900 220.614 550.765 —
2024 — 0 4.749 334.900 220.614 550.765 —
2023 135.174 133.890 8.850 334.900 224.716 550.766 —
2022 292.843 274.675 203.132 334.900 285.108 416.876 —
2021 213.281 162.092 105.471 22.112 270.560 187.201 —
2020 25.228 24.909 0 — 25.109 25.109 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
1,58% (2022: 32,76%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
63,23 (2022: 3,05)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
98,42% (2022: 67,24%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
23,93% (2022: 44,3%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
24,31% (2022: 65,89%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
99,05% (2022: 93,8%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FAST LOGISTICS SERVICES S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SANDOR CARMEN-GABRIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023