Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MIND CONFESS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

MIND CONFESS S.R.L. (CUI 42311002) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020000615224 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Alte activități referitoare la sănătatea umană (cod CAEN 8699). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 36.477 RON și un profit net de 18.448 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 92,5% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42311002
Nr. ORC
J2020000615224
EUID
ROONRC.J2020000615224
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Hanciuc 20, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
36.477 RON
2025▲ 92,5%
Rezultat net
18.448 RON
2025▲ 270,8%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Secțiunea R · Diviziunea 86 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (8699 — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (21) · 13 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
  • 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
  • 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (2)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 60 · Activități de difuzare și transmitere de programe (2)
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
Diviziunea 72 · Cercetare-dezvoltare (1)
  • 7220 Cercetare-dezvoltare în științe sociale și umaniste
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (2)
  • 7420 Activități fotografice
  • 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9012 Activități de creație în domeniul artelor vizuale
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 36.477 18.448 33.103 — 56.179 23.076 —
2024 18.945 4.975 4.341 — 48.969 44.628 —
2023 21.779 11.135 3.681 — 43.335 39.654 —
2022 37.619 22.913 4.842 — 33.361 28.519 —
2021 38.156 17.258 3.000 — 38.606 35.606 —
2020 48.936 38.148 3.916 — 42.264 38.348 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
58,92% (2024: 8,86%)
Datorii / Total active (total active: 56.179 RON)
Solvabilitate generală
1,7 (2024: 11,28)
Total active / Datorii (total active: 56.179 RON)
Autonomie financiară
41,08% (2024: 91,14%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 56.179 RON)
Rentabilitate active (ROA)
32,84% (2024: 10,16%)
Profit net / Total active (total active: 56.179 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
79,94% (2024: 11,15%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
50,57% (2024: 26,26%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MIND CONFESS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ARSENI ANDRA CARMEN DANIELA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025