Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MEN'S CHOISE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 28.10.2026 (ANAF)

MEN'S CHOISE S.R.L. (CUI 42508196) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020005176401 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (cod CAEN 4645). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 105.936 RON, un profit net de 4.262 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
42508196
Nr. ORC
J2020005176401
EUID
ROONRC.J2020005176401
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Osiei 36A, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
105.936 RON
2025
Rezultat net
4.262 RON
2025
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Secțiunea G · Diviziunea 46 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Surse: MFinanțe (2020–2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 105.936 4.262 128.123 321 91.042 -36.760 1
2024 0 -651 42.024 233 769 -41.022 0
2023 — -651 42.025 884 769 -40.372 —
2022 — -651 42.024 1.534 769 -39.721 —
2021 93.021 -9.386 44.933 2.186 3.677 -39.070 —
2020 131.023 -29.884 162.644 6.063 126.897 -29.684 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
140,24% (2024: 4.194,01%)
Datorii / Total active (total active: 91.363 RON)
Solvabilitate generală
0,71 (2024: 0,02)
Total active / Datorii (total active: 91.363 RON)
Autonomie financiară
-40,24% (2024: -4.094,01%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 91.363 RON)
Rentabilitate active (ROA)
4,66% (2024: -64,97%)
Profit net / Total active (total active: 91.363 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,02%
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MEN'S CHOISE S.R.L.

Reprezentantul firmei este: YIGIT EMRAH (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025