Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

A&M IMPROVEMENT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 31.10.2026 (ANAF)

A&M IMPROVEMENT S.R.L. (CUI 42509892) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020000539320 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Repararea și întreținerea autovehiculelor (cod CAEN 9531). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 509.534 RON și un profit net de 497.807 RON. Cifra de afaceri e de 3,0 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
42509892
Nr. ORC
J2020000539320
EUID
ROONRC.J2020000539320
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Dr. Leonte Anastasievici 9, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
509.534 RON
2025▲ 203,3%
Rezultat net
497.807 RON
2025▲ 260,0%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Secțiunea T · Diviziunea 95 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (2)
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Surse: MFinanțe (2020–2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 509.534 497.807 103 — 720.209 720.106 —
2024 168.000 138.275 15.338 0 237.638 222.300 3
2023 0 -11.802 0 0 84.025 84.025 —
2022 7.417 -3.777 0 — 95.827 95.827 —
2021 104.325 70.467 2.846 — 102.450 99.604 1
2020 41.000 28.937 4.578 313 33.402 29.137 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0,01% (2024: 6,45%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
— (2024: 15,49)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
99,99% (2024: 93,55%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
69,12% (2024: 58,19%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
69,13% (2024: 62,2%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
97,7% (2024: 82,31%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre A&M IMPROVEMENT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: PAVEL ANDREEA-VERONICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
31.10.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
06.09.2026 Inactivă fiscal Da Nu ANAF
06.09.2026 Data reactivării — 19.08.2026 ANAF
30.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Transfer (sosire) din 03.07.2025 Transfer (sosire) din 28.04.2026 ANAF
30.07.2026 Data stării juridice 03.07.2025 28.04.2026 ANAF
30.07.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice ANAF