Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RMV GROUP INTERNATIONAL S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 15.10.2026 (ANAF)

RMV GROUP INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 42521810) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J10/351/2020 și are sediul în Buzau, județul Buzău. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (cod CAEN 4791). În 2023, firma a raportat o cifră de afaceri de 26.038 RON și o pierdere netă de 3.950 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 94,3% față de 2022.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42521810
Nr. ORC
J10/351/2020
EUID
ROONRC.J10/351/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Stadionului, Mun. Buzău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2023).

Cifra de afaceri
26.038 RON
2023▼ 94,3%
Rezultat net
-3.950 RON
2023
Angajați
—
2023

Activitate

CAEN principal
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2023
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 149.725 — 311.048 161.323 —
2024 — 0 177.846 21.930 317.239 161.323 —
2023 26.038 -3.950 177.846 21.930 317.239 161.323 —
2022 453.708 16.280 203.413 21.930 346.756 165.273 1
2021 515.743 49.581 78.056 21.930 205.118 148.992 1
2020 271.210 99.171 18.490 25.439 92.422 99.371 —

Indicatori financiari

bilanț 2023 (vs 2022)
Grad de îndatorare
52,44% (2022: 55,17%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,91 (2022: 1,81)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
47,56% (2022: 44,83%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-1,16% (2022: 4,42%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-2,45% (2022: 9,85%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-15,17% (2022: 3,59%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2023). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RMV GROUP INTERNATIONAL S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VASILESCU GEORGE REMUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2023