BENEDETTO CONSTRUCT S.R.L.
BENEDETTO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42540871) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020000508337 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (cod CAEN 7820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 211.700 RON, un profit net de 44.084 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (+1,2%).
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 42540871
- Nr. ORC
- J2020000508337
- EUID
- ROONRC.J2020000508337
- Înmatriculată
- 6 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (7820 — Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Reprezentanți
- Administrator
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 211.700 | 44.084 | 6.913 | 164.426 | 37.666 | 195.179 | 2 |
| 2024 | 209.091 | 106.860 | 6.568 | 90.811 | 66.652 | 150.895 | 2 |
| 2023 | 99.491 | 1.188 | 6.509 | 11.232 | 39.312 | 44.035 | 2 |
| 2022 | 75.874 | 3.625 | 4.461 | 32.072 | 15.236 | 42.847 | 2 |
| 2021 | 102.650 | 39.958 | 4.391 | 33.744 | 9.869 | 39.222 | 2 |
| 2020 | 25.800 | -736 | 49.367 | 45.000 | 3.631 | -736 | — |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre BENEDETTO CONSTRUCT S.R.L.
Reprezentanții firmei sunt: PUŞCAŞU BENEDETTO (administrator), FERARU AMBRA-GARIELA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Plătitoare de TVA | Nu | Da | ANAF |
| 04.09.2026 | Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Rădăuţi | Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 29.07.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 26.05.2020 | Transfer (sosire) din 29.06.2026 | ANAF |
| 29.07.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 29.07.2026 | Data stării juridice | 26.05.2020 | 29.06.2026 | ANAF |
| 29.07.2026 | Cod CAEN principal | 4100 | 7820 | ANAF |