Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

YSAC PARTNERS 700 S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 01.11.2026 (ANAF)

YSAC PARTNERS 700 S.R.L. (CUI 42580116) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020005843402 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 346.668 RON, un profit net de 93.169 RON și un număr mediu de 2 salariați.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42580116
Nr. ORC
J2020005843402
EUID
ROONRC.J2020005843402
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Nataţiei 57, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
346.668 RON
2025
Rezultat net
93.169 RON
2025
Angajați
2
2025▲ 100,0%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9621 — Activități de coafură și frizerie). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (3) · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Surse: MFinanțe (2020, 2022–2025) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 346.668 93.169 92.034 1.563 298.488 208.017 2
2024 — -1.739 5.860 6.669 108.822 109.631 1
2023 — -507 5.860 7.176 110.054 111.370 —
2022 59.485 58.978 5.860 7.683 110.054 111.877 —
2021 63.239 59.484 5.861 8.190 110.054 112.383 1
2020 84.518 45.954 15.083 8.696 52.541 46.154 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
30,67% (2024: 5,07%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
3,26 (2024: 19,71)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
69,33% (2024: 94,93%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
31,05% (2024: -1,51%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
44,79% (2024: -1,59%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
26,88%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre YSAC PARTNERS 700 S.R.L.

Reprezentantul firmei este: COBZARU SAMIREL-ISAC (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025