Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

RAFFADI ASPECT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

RAFFADI ASPECT S.R.L. (CUI 42616082) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2022015464404 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.923 RON, o pierdere netă de 3.983 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 71,2% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42616082
Nr. ORC
J2022015464404
EUID
ROONRC.J2022015464404
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Vasile Golcea 7, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
8.923 RON
2025▼ 71,2%
Rezultat net
-3.983 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9622 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (2) · 2 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 8.923 -3.983 118.560 248 992 -117.320 1
2024 31.010 -13.576 125.682 248 12.097 -113.337 1
2023 39.649 -61.363 110.775 248 10.766 -99.761 3
2022 22.149 -34.483 39.209 248 563 -38.398 2
2021 — -4.115 4.019 248 -144 -3.915 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
9.561,29% (2024: 1.018,08%)
Datorii / Total active (total active: 1.240 RON)
Solvabilitate generală
0,01 (2024: 0,1)
Total active / Datorii (total active: 1.240 RON)
Autonomie financiară
-9.461,29% (2024: -918,08%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 1.240 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-321,21% (2024: -109,97%)
Profit net / Total active (total active: 1.240 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-44,64% (2024: -43,78%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2024-2025
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre RAFFADI ASPECT S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: BUTURUGĂ MĂDĂLINA (administrator), RADU BOGDAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025