Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

DENIS STUDIO STYLE SRL

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 03.11.2026 (ANAF)

DENIS STUDIO STYLE SRL (CUI 42634) este înmatriculată din 1992 cu număr ORC J1992022402409 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.900 RON și un profit net de 1.511 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 10,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42634
Nr. ORC
J1992022402409
EUID
ROONRC.J1992022402409
Înmatriculată
34 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. LIVIU REBREANU 29, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
3.900 RON
2025▼ 10,1%
Rezultat net
1.511 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
9604 Activități de întreținere corporală

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (9622 — Activități de tratament și înfrumusețare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (9) · 7 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 72 · Cercetare-dezvoltare (1)
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (1)
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării (CAEN Rev.2)
  • 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN Rev.2)
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ (CAEN Rev.2)
  • 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN Rev.2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2016–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 3.900 1.511 646 — 5.393 4.747 —
2024 4.340 -1.101 200 — 3.436 3.236 —
2023 5.100 2.331 170 — 4.507 4.337 —
2022 16.100 14.464 529 — 2.536 2.007 —
2021 — -1.426 13.002 — 701 -12.301 —
2020 5.000 -5.674 18.527 — 3.307 -15.220 —
2019 10.000 -2.082 10.821 — 1.275 -9.546 1
2018 8.000 -2.675 10.276 2.058 753 -7.465 1
2017 6.600 -3.037 10.248 4.528 930 -4.790 1
2016 10.200 562 2.051 — 298 -1.753 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
11,98% (2024: 5,82%)
Datorii / Total active (total active: 5.393 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 5.393 RON)
Autonomie financiară
88,02% (2024: 94,18%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 5.393 RON)
Rentabilitate active (ROA)
28,02% (2024: -32,04%)
Profit net / Total active (total active: 5.393 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
31,83% (2024: -34,02%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
38,74% (2024: -25,37%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre DENIS STUDIO STYLE SRL

Reprezentantul firmei este: AVAȘAN LUCIA VIORICA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
09.09.2026 Cod CAEN principal 9604 9622 ANAF