Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FAMILY CONSTRUCT CONCEPT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 29.10.2026 (ANAF)

FAMILY CONSTRUCT CONCEPT S.R.L. (CUI 42691831) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020001028054 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (cod CAEN 4712). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 362.978 RON, un profit net de 28.197 RON și un număr mediu de 3 salariați. Cifra de afaceri e de 4,2 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42691831
Nr. ORC
J2020001028054
EUID
ROONRC.J2020001028054
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Denis Diderot 79, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
362.978 RON
2025▲ 318,8%
Rezultat net
28.197 RON
2025
Angajați
3
2025

Activitate

CAEN principal
4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (16) · 5 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (12)
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4681 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Surse: MFinanțe (2020–2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 362.978 28.197 23.224 — 49.356 26.132 3
2024 86.675 -5.713 15.141 0 13.076 -2.065 0
2023 — 0 10.019 — 5.127 3.648 —
2022 — 0 10.019 — 5.127 3.648 —
2021 18.932 2.975 10.019 — 5.127 3.648 1
2020 40.970 473 11.082 61 7.058 673 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
47,05% (2024: 115,79%)
Datorii / Total active (total active: 49.356 RON)
Solvabilitate generală
2,13 (2024: 0,86)
Total active / Datorii (total active: 49.356 RON)
Autonomie financiară
52,95% (2024: -15,79%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 49.356 RON)
Rentabilitate active (ROA)
57,13% (2024: -43,69%)
Profit net / Total active (total active: 49.356 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
107,9%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
7,77% (2024: -6,59%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FAMILY CONSTRUCT CONCEPT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BALLA SZABOLCS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025