Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INFORMATION & COMMUNICATION TECHNOLOGIES LABORATORY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

INFORMATION & COMMUNICATION TECHNOLOGIES LABORATORY S.R.L. (CUI 42708780) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020007270408 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.359 RON, o pierdere netă de 73.702 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 98,1% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
42708780
Nr. ORC
J2020007270408
EUID
ROONRC.J2020007270408
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Naţiunile Unite 8, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
2.359 RON
2025▼ 98,1%
Rezultat net
-73.702 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (11) · 6 diviziuni
  • 2611 Fabricarea componentelor electronice
  • 2612 Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
Diviziunea 26 · Fabricarea calculatoarelor și a produselor electronice și optice (2)
  • 2611 Fabricarea componentelor electronice
  • 2612 Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
Diviziunea 28 · Fabricarea de mașini, utilaje și echipamente n.c.a. (5)
  • 2811 Fabricarea de motoare și turbine (cu excepția celor pentru avioane, autovehicule și motociclete.)
  • 2812 Fabricarea de motoare hidraulice
  • 2813 Fabricarea de pompe și compresoare
  • 2814 Fabricarea de articole de robinetărie
  • 2815 Fabricarea lagărelor, angrenajelor, cutiilor de viteză și a elementelor mecanice de transmisie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului (CAEN Rev.2)
  • 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software (CAEN Rev.2)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN Rev.2)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 2.359 -73.702 27.371 — 153.485 126.617 1
2024 122.435 -18.376 3.913 — 762.373 759.010 1
2023 489.509 436.181 8.360 — 785.196 777.387 1
2022 582.213 357.183 19.161 — 359.673 341.205 1
2021 — -10.328 17.980 — 2.002 -15.978 —
2020 — -5.850 8.027 — 2.377 -5.650 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
17,83% (2024: 0,51%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
5,61 (2024: 194,83)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
82,49% (2024: 99,56%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
-48,02% (2024: -2,41%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
-58,21% (2024: -2,42%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
-3.124,29% (2024: -15,01%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Pierderi consecutive 2024-2025

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INFORMATION & COMMUNICATION TECHNOLOGIES LABORATORY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VLACHOS EVANGELOS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
16.09.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice ANAF
10.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 01.07.2020 Transfer (sosire) din 30.07.2026 ANAF
10.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
10.08.2026 Data stării juridice 01.07.2020 30.07.2026 ANAF