Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MARIA ŞTEFĂNESCU NAILS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

MARIA ŞTEFĂNESCU NAILS S.R.L. (CUI 42820960) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020000531388 și are sediul în Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 20.055 RON și un profit net de 7.421 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 10,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42820960
Nr. ORC
J2020000531388
EUID
ROONRC.J2020000531388
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Doinei 3, Mun. Râmnicu Vâlcea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
20.055 RON
2025▲ 10,9%
Rezultat net
7.421 RON
2025▲ 166,6%
Angajați
0
2025

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (2)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Surse: MFinanțe (2020, 2022–2024) și ANAF (2021, 2025). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 20.055 7.421 8.204 0 26.526 18.322 0
2024 18.085 2.784 6.977 0 17.878 10.901 —
2023 9.210 1.438 6.500 0 14.617 8.117 —
2022 6.585 565 4.070 — 10.749 6.679 —
2021 9.195 698 4.080 0 10.194 6.114 0
2020 7.086 5.216 4.080 0 9.496 5.416 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
30,93% (2024: 39,03%)
Datorii / Total active (total active: 26.526 RON)
Solvabilitate generală
3,23 (2024: 2,56)
Total active / Datorii (total active: 26.526 RON)
Autonomie financiară
69,07% (2024: 60,97%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 26.526 RON)
Rentabilitate active (ROA)
27,98% (2024: 15,57%)
Profit net / Total active (total active: 26.526 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
40,5% (2024: 25,54%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
37% (2024: 15,39%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MARIA ŞTEFĂNESCU NAILS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ŞTEFĂNESCU MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025