Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PERFECT ARTVAL S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

PERFECT ARTVAL S.R.L. (CUI 42831102) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020001275058 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 37.900 RON, un profit net de 2.701 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42831102
Nr. ORC
J2020001275058
EUID
ROONRC.J2020001275058
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Călinului 11, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
37.900 RON
2025
Rezultat net
2.701 RON
2025▲ 112,8%
Angajați
1
2025

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9622 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (5) · 3 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (2)
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor (CAEN Rev.2)
  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN Rev.2)
  • 1072 Fabricarea biscuiților și pișcoturilor; fabricarea prăjiturilor și a produselor conservate de patiserie (CAEN Rev.2)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) (CAEN Rev.2)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN Rev.2)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator (CAEN Rev.2)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
  • 9604 Activități de întreținere corporală (CAEN Rev.2)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Surse: MFinanțe (2020–2023, 2025) și ANAF (2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 37.900 2.701 30.841 5.189 31.563 5.911 1
2024 0 1.269 4.556 5.189 2.577 3.210 0
2023 — 1.019 5.967 5.189 2.719 1.941 —
2022 30.130 203 14.720 5.189 10.453 922 1
2021 17.846 60 10.518 5.189 6.048 719 1
2020 8.940 159 2.785 122 3.322 659 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
83,92% (2024: 58,67%)
Datorii / Total active (total active: 36.752 RON)
Solvabilitate generală
1,19 (2024: 1,7)
Total active / Datorii (total active: 36.752 RON)
Autonomie financiară
16,08% (2024: 41,33%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 36.752 RON)
Rentabilitate active (ROA)
7,35% (2024: 16,34%)
Profit net / Total active (total active: 36.752 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
45,69% (2024: 39,53%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
7,13%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PERFECT ARTVAL S.R.L.

Reprezentantul firmei este: DAN VALENTINA-FLORINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025