COUTURE HAIR COLORS S.R.L.
COUTURE HAIR COLORS S.R.L. (CUI 42835058) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020001261299 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 46.455 RON și un profit net de 6.098 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 7,1% față de 2024.
Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.
- CUI
- 42835058
- Nr. ORC
- J2020001261299
- EUID
- ROONRC.J2020001261299
- Înmatriculată
- 6 ani vechime
Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).
Activitate
Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN Rev.2)
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor (CAEN Rev.2)
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN Rev.2)
Reprezentanți
- Administrator
Performanța financiară
Date din bilanț contabil, 2020–2025, fără 2023. Sursa: MFinanțe.
Istoric financiar
| An | Cifra de afaceri | Rezultat net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46.455 | 6.098 | 106.112 | 18.433 | 892.080 | 804.401 | — |
| 2024 | 50.000 | 8.727 | 494.461 | 26.621 | 1.266.143 | 798.303 | 1 |
| 2022 | 936.547 | 628.105 | 315.847 | 42.995 | 1.210.879 | 938.027 | 3 |
| 2021 | 701.446 | 402.751 | 137.363 | 44.882 | 448.099 | 355.618 | 6 |
| 2020 | 20.350 | -47.333 | 67.733 | — | 20.600 | -47.133 | 7 |
Indicatori financiari
bilanț 2025 (vs 2024)Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.
Despre COUTURE HAIR COLORS S.R.L.
Reprezentantul firmei este: MOSOR MARIANA LOREDANA (administrator).
Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .
Transparența datelor
| Data | Câmp | Înainte | După | Sursă |
|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Stare de înregistrare (ANAF) | Înregistrată din 28.07.2020 | Transfer (sosire) din 30.04.2026 | ANAF |
| 29.08.2026 | Stare juridică | Înregistrată | Transfer (sosire) | ANAF |
| 29.08.2026 | Data stării juridice | 28.07.2020 | 30.04.2026 | ANAF |
| 29.08.2026 | Organ fiscal | Unitatea Fiscală Municipală Câmpina | Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice | ANAF |
| 29.08.2026 | Cod CAEN principal | 9602 | 9621 | ANAF |
| 29.08.2026 | Număr de înmatriculare | J29/1261/2020 | J2020001261299 | ANAF |