Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

FERRET & HALF S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

FERRET & HALF S.R.L. (CUI 42851193) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020008965400 și are sediul în Sectorul 2, București. Activitatea principală: Hoteluri și alte facilități de cazare similare (cod CAEN 5510). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 256.759 RON, un profit net de 5.040 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 36,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
42851193
Nr. ORC
J2020008965400
EUID
ROONRC.J2020008965400
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Vitejiei 2, Sector 2 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
256.759 RON
2025▲ 36,3%
Rezultat net
5.040 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Secțiunea I · Diviziunea 55 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (22) · 9 diviziuni
  • 1410 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
  • 1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
Diviziunea 14 · Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte (6)
  • 1410 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
  • 1421 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte
  • 1422 Fabricarea de articole de lenjerie de corp
  • 1423 Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
  • 1424 Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană
  • 1429 Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte și accesorii n.c.a.
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (7)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 55 · Hoteluri și alte facilități de cazare (2)
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
  • 5590 Alte servicii de cazare
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7414 Alte activități de design specializat
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (1)
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 256.759 5.040 339.766 — 413.907 74.141 1
2024 188.367 -56.941 345.829 — 414.930 69.101 1
2023 430.606 72.960 235.289 6.000 355.331 126.042 1
2022 136.450 2.226 83.088 8.000 128.169 53.081 1
2021 112.963 29.354 24.234 4.000 71.089 50.855 1
2020 24.405 21.302 3.378 — 24.880 21.502 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
82,09% (2024: 83,35%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
1,22 (2024: 1,2)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
17,91% (2024: 16,65%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
1,22% (2024: -13,72%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
6,8% (2024: -82,4%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
1,96% (2024: -30,23%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre FERRET & HALF S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BOTEA ILEANA CLARA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
26.07.2026 Plătitoare de TVA Nu Da ANAF
26.07.2026 TVA la încasare Nu Da ANAF