Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CLEAN&TECH SOLUTION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 16.10.2026 (ANAF)

CLEAN&TECH SOLUTION S.R.L. (CUI 42880458) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J40/9359/2020 și are sediul în Sectorul 4, București. Activitatea principală: Activități specializate de curățenie (cod CAEN 8122). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 16.299 RON și un profit net de 15.820 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 56,4% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42880458
Nr. ORC
J40/9359/2020
EUID
ROONRC.J40/9359/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Drm. Creţeştilor 110, Sector 4 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
16.299 RON
2021▼ 56,4%
Rezultat net
15.820 RON
2021▲ 17,8%
Angajați
0
2021

Activitate

CAEN principal
8122 Activități specializate de curățenie
Secțiunea O · Diviziunea 81 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
8122 Activități specializate de curățenie

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2023. Surse: MFinanțe (2020, 2022–2023) și ANAF (2021). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2023 — 0 36.989 — 66.434 29.445 —
2022 — 0 36.989 — 66.434 29.445 —
2021 16.299 15.820 36.989 0 66.434 29.445 0
2020 37.400 13.425 36.510 — 50.135 13.625 —

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
55,68% (2020: 72,82%)
Datorii / Total active (total active: 66.434 RON)
Solvabilitate generală
1,8 (2020: 1,37)
Total active / Datorii (total active: 66.434 RON)
Autonomie financiară
44,32% (2020: 27,18%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 66.434 RON)
Rentabilitate active (ROA)
23,81% (2020: 26,78%)
Profit net / Total active (total active: 66.434 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
53,73% (2020: 98,53%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
97,06% (2020: 35,9%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CLEAN&TECH SOLUTION S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BALTARIU MARIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021