Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SARMA BRAND S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 19.10.2026 (ANAF)

SARMA BRAND S.R.L. (CUI 42882998) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J5/1355/2020 și are sediul în Oradea, județul Bihor. Activitatea principală: Fabricarea altor produse alimentare (cod CAEN 1089). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 21.990 RON și un profit net de 15.361 RON. Cifra de afaceri e de 12,4 ori mai mare decât în 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42882998
Nr. ORC
J5/1355/2020
EUID
ROONRC.J5/1355/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Poet Panait Cerna 7, Mun. Oradea Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
21.990 RON
2022▲ 1.135,4% față de 2020
Rezultat net
15.361 RON
2022▲ 1.846,9% față de 2020
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
1089 Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.
Secțiunea C · Diviziunea 10 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022 divergent
1085 Fabricarea de mâncăruri preparate

În bilanțul pe 2022, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (1089 — Fabricarea altor produse alimentare n.c.a.). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
Diviziunea 10 · Industria alimentară (2)
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 1086 Fabricarea preparatelor alimentare omogenizate și alimentelor dietetice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
Diviziunea 56 · Restaurante și alte activități de servicii de alimentație (2)
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
  • 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -348 0 777 14.530 15.307 —
2024 — -348 0 777 14.878 15.655 —
2023 — -348 0 777 15.226 16.003 —
2022 21.990 15.361 0 777 15.573 16.350 —
2021 — 0 2.000 777 2.212 989 —
2020 1.780 789 2.053 777 2.265 989 0

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2020)
Grad de îndatorare
0% (2020: 67,49%)
Datorii / Total active (total active: 16.350 RON)
Solvabilitate generală
— (2020: 1,48)
Total active / Datorii (total active: 16.350 RON)
Autonomie financiară
100% (2020: 32,51%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 16.350 RON)
Rentabilitate active (ROA)
93,95% (2020: 25,94%)
Profit net / Total active (total active: 16.350 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
93,95%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
69,85% (2020: 44,33%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SARMA BRAND S.R.L.

Reprezentantul firmei este: IGNA MARIANA-LENUŢA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022