Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

VERȘAN SERV S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

VERȘAN SERV S.R.L. (CUI 42886515) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020000370312 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (cod CAEN 4791). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 109.141 RON, un profit net de 27.626 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri e de 12,3 ori mai mare decât în 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
42886515
Nr. ORC
J2020000370312
EUID
ROONRC.J2020000370312
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Pavel Roşca 4, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
109.141 RON
2025▲ 1.125,5%
Rezultat net
27.626 RON
2025
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · 2 diviziuni
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (4)
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 109.141 27.626 38.816 13.966 23.932 -918 1
2024 8.906 -19.262 46.281 15.972 1.765 -28.544 1
2023 22.676 -15.217 39.712 19.805 10.625 -9.282 1
2022 37.923 12.258 541 — 6.476 5.935 —
2021 223 -5.440 8.189 — 1.866 -6.323 —
2020 6.669 -1.084 2.814 — 1.930 -884 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
102,42% (2024: 260,93%)
Datorii / Total active (total active: 37.898 RON)
Solvabilitate generală
0,98 (2024: 0,38)
Total active / Datorii (total active: 37.898 RON)
Autonomie financiară
-2,42% (2024: -160,93%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 37.898 RON)
Rentabilitate active (ROA)
72,9% (2024: -108,6%)
Profit net / Total active (total active: 37.898 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
25,31% (2024: -216,28%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre VERȘAN SERV S.R.L.

Reprezentantul firmei este: VERȘAN IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
19.09.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj ANAF
12.08.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 07.08.2020 Transfer (sosire) din 22.07.2026 ANAF
12.08.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
12.08.2026 Data stării juridice 07.08.2020 22.07.2026 ANAF