Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INDIVA VISION S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

INDIVA VISION S.R.L. (CUI 43037380) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020002584355 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (cod CAEN 6820). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 181.301 RON și un profit net de 73.065 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 11,6% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43037380
Nr. ORC
J2020002584355
EUID
ROONRC.J2020002584355
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Liviu Rebreanu 181, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
181.301 RON
2025▼ 11,6%
Rezultat net
73.065 RON
2025▼ 24,8%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Secțiunea M · Diviziunea 68 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · 2 diviziuni
  • 7010 Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7010 Activități ale direcțiilor(centralelor), birourilor administrative centralizate
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (1)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 181.301 73.065 20.370 — 93.675 73.305 —
2024 205.111 97.123 18.084 4.949 110.498 97.363 —
2023 191.833 85.955 21.029 4.949 102.275 86.195 —
2022 187.905 90.361 70.363 4.949 144.740 79.326 —
2021 127.364 13.734 62.819 4.949 40.898 -11.034 —
2020 — -24.968 32.622 5.467 2.387 -24.768 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
21,75% (2024: 15,66%)
Datorii / Total active (total active: 93.675 RON)
Solvabilitate generală
4,6 (2024: 6,38)
Total active / Datorii (total active: 93.675 RON)
Autonomie financiară
78,25% (2024: 84,34%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 93.675 RON)
Rentabilitate active (ROA)
78% (2024: 84,13%)
Profit net / Total active (total active: 93.675 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
99,67% (2024: 99,75%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
40,3% (2024: 47,35%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INDIVA VISION S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: IVĂNESCU ADRIANA-MARIA (administrator), INDREIU HORAŢIU-EMANUEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025