Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INNOVATEX NEST TREND S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 25.10.2026 (ANAF)

INNOVATEX NEST TREND S.R.L. (CUI 43049318) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020004152235 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 206.071 RON și un profit net de 1.172 RON.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA.

CUI
43049318
Nr. ORC
J2020004152235
EUID
ROONRC.J2020004152235
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Pavel Roşca 1, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
206.071 RON
2025
Rezultat net
1.172 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (17) · 9 diviziuni
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (1)
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (3)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
Diviziunea 68 · Tranzacții imobiliare (1)
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (2)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (1)
  • 8110 Activități de servicii suport combinate

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 206.071 1.172 55.931 29.108 28.765 1.942 —
2024 — 0 0 — 770 770 —
2023 — 0 18 — 770 752 —
2022 — 0 18 — 770 752 —
2021 400 388 18 — 770 752 —
2020 200 164 6 — 370 364 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2021)
Grad de îndatorare
96,64%
Datorii / Total active (total active: 57.873 RON)
Solvabilitate generală
1,03
Total active / Datorii (total active: 57.873 RON)
Autonomie financiară
3,36%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 57.873 RON)
Rentabilitate active (ROA)
2,03%
Profit net / Total active (total active: 57.873 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
60,35%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,57%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INNOVATEX NEST TREND S.R.L.

Reprezentantul firmei este: BUHAI MARIUS (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025