Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SERE SEMLAC S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

SERE SEMLAC S.R.L. (CUI 43066947) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020002670351 și are sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală: Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor (cod CAEN 0113). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 146 RON și un profit net de 138 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 94,6% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43066947
Nr. ORC
J2020002670351
EUID
ROONRC.J2020002670351
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Augustin Coman 11, Mun. Timişoara Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
146 RON
2022▼ 94,6%
Rezultat net
138 RON
2022▼ 89,8%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor
Secțiunea A · Diviziunea 01 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (7) · 5 diviziuni
  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
  • 1092 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (1)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
Diviziunea 10 · Industria alimentară (1)
  • 1092 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de companie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 52 · Depozitare și activități auxiliare pentru transporturi (3)
  • 5210 Depozitări
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5224 Manipulări

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -802 52.875 8.947 41.903 -2.025 —
2024 — -1.847 52.801 8.947 42.631 -1.223 —
2023 — -1.507 50.895 8.947 42.572 624 —
2022 146 138 51.871 8.947 45.055 2.131 —
2021 2.687 1.354 49.355 4.000 47.348 1.993 —
2020 — 439 19.855 — 20.494 639 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
96,05% (2021: 96,12%)
Datorii / Total active (total active: 54.002 RON)
Solvabilitate generală
1,04 (2021: 1,04)
Total active / Datorii (total active: 54.002 RON)
Autonomie financiară
3,95% (2021: 3,88%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 54.002 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,26% (2021: 2,64%)
Profit net / Total active (total active: 54.002 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
6,48% (2021: 67,94%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
— (2021: 50,39%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SERE SEMLAC S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: PETREA IOAN (administrator), NODIŞ IOAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022
Data Câmp Înainte După Sursă
25.09.2026 TVA la încasare Da Nu ANAF
29.08.2026 Plătitoare de TVA Da Nu ANAF