Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MANDOCAR CONSTRUCT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

MANDOCAR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43075554) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J12/2941/2020 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (cod CAEN 4334). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 19.600 RON și un profit net de 15.212 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43075554
Nr. ORC
J12/2941/2020
EUID
ROONRC.J12/2941/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Mehedinţi 46, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
19.600 RON
2025
Rezultat net
15.212 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4334 — Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (3)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025, fără 2022. Surse: MFinanțe (2020–2021, 2025) și ANAF (2023–2024). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 19.600 15.212 3.028 142 27.966 25.080 —
2024 0 0 200 142 9.926 9.868 0
2023 0 0 5.978 142 15.704 9.868 0
2021 — -1.813 5.978 142 15.704 9.868 —
2020 23.999 11.481 4.164 142 15.703 11.681 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
10,77% (2024: 1,99%)
Datorii / Total active (total active: 28.108 RON)
Solvabilitate generală
9,28
Total active / Datorii (total active: 28.108 RON)
Autonomie financiară
89,23% (2024: 98,01%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 28.108 RON)
Rentabilitate active (ROA)
54,12% (2024: 0%)
Profit net / Total active (total active: 28.108 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
60,65% (2024: 0%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
77,61%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MANDOCAR CONSTRUCT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SZABO SEPTIMIU MIHĂIȚĂ (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025