Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

NEZ MEDICAL FITNESS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

NEZ MEDICAL FITNESS S.R.L. (CUI 43111908) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J40/12509/2020 și are sediul în Sectorul 5, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive (cod CAEN 4763). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 38.174 RON și un profit net de 2.711 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 25,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43111908
Nr. ORC
J40/12509/2020
EUID
ROONRC.J40/12509/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Lereşti 2, Sector 5 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
38.174 RON
2025▼ 25,3%
Rezultat net
2.711 RON
2025
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025 divergent
3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

În bilanțul pe 2025, firma a declarat ca activitate preponderentă un cod diferit de CAEN-ul principal de la ONRC (4763 — Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive). Codul este cel declarat de firmă în bilanțul depus la Ministerul Finanțelor pentru acel an.

CAEN secundare (14) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 3230 Fabricarea articolelor pentru sport
  • 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (2)
  • 3230 Fabricarea articolelor pentru sport
  • 3250 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
  • 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Diviziunea 85 · Învățământ (2)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 38.174 2.711 27.114 — 12.546 -14.568 —
2024 51.132 -28.788 45.929 — 26.301 -19.628 1
2023 78.970 621 8.745 — 17.906 9.161 1
2022 29.514 11.521 9.898 — 25.500 15.602 —
2021 37.005 1.114 13.507 — 17.588 4.081 —
2020 3.700 2.767 5.815 — 8.782 2.967 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
216,12% (2024: 174,63%)
Datorii / Total active (total active: 12.546 RON)
Solvabilitate generală
0,46 (2024: 0,57)
Total active / Datorii (total active: 12.546 RON)
Autonomie financiară
-116,12% (2024: -74,63%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 12.546 RON)
Rentabilitate active (ROA)
21,61% (2024: -109,46%)
Profit net / Total active (total active: 12.546 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
7,1% (2024: -56,3%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre NEZ MEDICAL FITNESS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: TALPOŞ RADU (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
02.11.2026 Organ fiscal Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice ANAF
05.10.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 29.09.2020 Transfer (sosire) din 21.09.2026 ANAF
05.10.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
05.10.2026 Data stării juridice 29.09.2020 21.09.2026 ANAF
05.10.2026 Cod CAEN principal 3250 4763 ANAF
05.10.2026 Număr de înmatriculare J40/12509/2020 J2020012509409 ANAF