Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SYSTEMSERV SUPPORT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 10.10.2026 (ANAF)

SYSTEMSERV SUPPORT S.R.L. (CUI 43152479) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J40/13001/2020 și are sediul în Sectorul 6, București. Activitatea principală: Activități de consultanță în tehnologia informației (cod CAEN 6202, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 42.358 RON și un profit net de 30.608 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 2,5% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43152479
Nr. ORC
J40/13001/2020
EUID
ROONRC.J40/13001/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Arinii Dornei 12, Sector 6 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
42.358 RON
2022▼ 2,5%
Rezultat net
30.608 RON
2022▼ 21,9%
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
Secțiunea J · Diviziunea 62 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2022
6202 Activități de consultanță în tehnologia informației

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -331 0 — 46.780 46.780 —
2024 — -994 143 332 46.923 47.112 —
2023 — -999 143 1.326 46.923 48.106 —
2022 42.358 30.608 143 2.320 46.928 49.105 —
2021 43.450 39.186 856 — 40.353 39.497 —
2020 7.900 5.361 337 — 5.898 5.561 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
0,29% (2021: 2,12%)
Datorii / Total active (total active: 49.248 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 49.248 RON)
Autonomie financiară
99,71% (2021: 97,88%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 49.248 RON)
Rentabilitate active (ROA)
62,15% (2021: 97,11%)
Profit net / Total active (total active: 49.248 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
62,33% (2021: 99,21%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
72,26% (2021: 90,19%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SYSTEMSERV SUPPORT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ONACĂ RADU-CIPRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022