Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ANNE'S PAINTINGS AND CRAFTS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 18.10.2026 (ANAF)

ANNE'S PAINTINGS AND CRAFTS S.R.L. (CUI 43180762) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020013388405 și are sediul în Sectorul 3, București. Activitatea principală: Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (cod CAEN 4778). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 250 RON și o pierdere netă de 111 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 73,0% față de 2021.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43180762
Nr. ORC
J2020013388405
EUID
ROONRC.J2020013388405
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Baba Novac 16, Sector 3 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
250 RON
2022▼ 73,0%
Rezultat net
-111 RON
2022
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Secțiunea G · Diviziunea 47 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (4778 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 3 diviziuni
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
Diviziunea 32 · Alte activități industriale n.c.a. (1)
  • 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (3)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9003 Activități de creație artistică

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 10.108 — — -10.108 —
2024 — -334 10.108 — — -10.108 —
2023 — -4.259 10.108 — 334 -9.774 —
2022 250 -111 10.108 — 4.593 -5.515 —
2021 925 -1.066 10.100 — 4.696 -5.404 —
2020 1.260 -4.638 7.305 — 2.967 -4.338 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2021)
Grad de îndatorare
220,07% (2021: 215,08%)
Datorii / Total active (total active: 4.593 RON)
Solvabilitate generală
0,45 (2021: 0,46)
Total active / Datorii (total active: 4.593 RON)
Autonomie financiară
-120,07% (2021: -115,08%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 4.593 RON)
Rentabilitate active (ROA)
-2,42% (2021: -22,7%)
Profit net / Total active (total active: 4.593 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Pierderi consecutive 2021-2022
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ANNE'S PAINTINGS AND CRAFTS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: STANCA ANA GEORGETA (administrator), STANCA ANA MARIA CLAUDIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022
Data Câmp Înainte După Sursă
13.08.2026 Cod CAEN principal 4791 4778 ANAF