Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PRAM MASS SERVICE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 02.11.2026 (ANAF)

PRAM MASS SERVICE S.R.L. (CUI 43189788) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020013501402 și are sediul în Bragadiru, județul Ilfov. Activitatea principală: Lucrări de instalații electrice (cod CAEN 4321). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 134.210 RON, un profit net de 44.433 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a crescut cu 3,4% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43189788
Nr. ORC
J2020013501402
EUID
ROONRC.J2020013501402
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Sabarului 6A, Orş. Bragadiru Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
134.210 RON
2025▲ 3,4%
Rezultat net
44.433 RON
2025▲ 0,2%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
4321 Lucrări de instalații electrice
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
4321 Lucrări de instalații electrice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Surse: MFinanțe (2020–2021, 2023–2025) și ANAF (2022). Anii de la ANAF lipsesc din fișierele publicate de minister pentru această firmă și au fost preluați individual din serviciul oficial.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 134.210 44.433 4.356 — 93.680 89.324 1
2024 129.830 44.361 4.379 23 64.989 60.633 1
2023 120.800 48.653 6.516 — 49.962 43.446 1
2022 102.270 39.388 3.596 0 37.389 33.793 1
2021 82.492 24.641 14.199 — 23.805 9.606 1
2020 — -15.235 23.190 — 8.155 -15.035 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
4,65% (2024: 6,74%)
Datorii / Total active (total active: 93.680 RON)
Solvabilitate generală
21,51 (2024: 14,85)
Total active / Datorii (total active: 93.680 RON)
Autonomie financiară
95,35% (2024: 93,26%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 93.680 RON)
Rentabilitate active (ROA)
47,43% (2024: 68,24%)
Profit net / Total active (total active: 93.680 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
49,74% (2024: 73,16%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
33,11% (2024: 34,17%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PRAM MASS SERVICE S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: ILIESCU MARIAN (administrator), ILIESCU NELUŢA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
02.11.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 14.10.2020 Transfer (sosire) din 02.09.2026 ANAF
02.11.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
02.11.2026 Data stării juridice 14.10.2020 02.09.2026 ANAF