Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

INCALOR TEAM SERV S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 21.10.2026 (ANAF)

INCALOR TEAM SERV S.R.L. (CUI 43192201) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J10/879/2020 și are sediul în Buzau, județul Buzău. Activitatea principală: Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (cod CAEN 4322). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 26.700 RON și un profit net de 2.400 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43192201
Nr. ORC
J10/879/2020
EUID
ROONRC.J10/879/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Ion Heliade Rădulescu 24, Mun. Buzău Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
26.700 RON
2021
Rezultat net
2.400 RON
2021
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Secțiunea F · Diviziunea 43 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (8) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 6 diviziuni
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Diviziunea 42 · Lucrări de geniu civil (1)
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Diviziunea 71 · Activități de arhitectură și inginerie; activități de testări și analiză tehnică (1)
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Diviziunea 95 · Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc (2)
  • 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic
  • 9522 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 510 — 2.271 1.761 —
2024 — 0 510 — 2.271 1.761 —
2023 — -319 510 — 2.271 1.761 —
2022 — -500 510 — 2.590 2.080 —
2021 26.700 2.400 214 — 2.794 2.580 —
2020 — -20 150 102 228 180 —

Indicatori financiari

bilanț 2021
Grad de îndatorare
7,66%
Datorii / Total active (total active: 2.794 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 2.794 RON)
Autonomie financiară
92,34%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.794 RON)
Rentabilitate active (ROA)
85,9%
Profit net / Total active (total active: 2.794 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
93,02%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
8,99%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre INCALOR TEAM SERV S.R.L.

Reprezentantul firmei este: ONCESCU DANIEL-FLORIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021