Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TOP EMALSA S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

TOP EMALSA S.R.L. (CUI 43195747) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J12/3341/2020 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Transporturi rutiere de mărfuri (cod CAEN 4941). În 2022, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.500 RON și un profit net de 2.874 RON. Cifra de afaceri a scăzut cu 12,5% față de 2020.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43195747
Nr. ORC
J12/3341/2020
EUID
ROONRC.J12/3341/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Aleea Bârsei 3, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2022).

Cifra de afaceri
3.500 RON
2022▼ 12,5% față de 2020
Rezultat net
2.874 RON
2022▼ 18,5% față de 2020
Angajați
—
2022

Activitate

CAEN principal
4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Secțiunea H · Diviziunea 49 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2022
4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (17) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 5 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (10)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (4)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Diviziunea 49 · Transporturi terestre și transporturi prin conducte (1)
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 580 — 7.147 6.567 —
2024 — -34 580 — 7.147 6.567 —
2023 — 0 580 — 7.181 6.601 —
2022 3.500 2.874 580 — 7.181 6.601 —
2021 — 0 120 — 3.847 3.727 —
2020 4.000 3.527 258 — 3.985 3.727 —

Indicatori financiari

bilanț 2022 (vs 2020)
Grad de îndatorare
8,08% (2020: 6,47%)
Datorii / Total active (total active: 7.181 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 7.181 RON)
Autonomie financiară
91,92% (2020: 93,53%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 7.181 RON)
Rentabilitate active (ROA)
40,02% (2020: 88,51%)
Profit net / Total active (total active: 7.181 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
43,54% (2020: 94,63%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
82,11% (2020: 88,18%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2022). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TOP EMALSA S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SANDOR ALIN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2022