Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

CUT IT PERFECT S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 24.10.2026 (ANAF)

CUT IT PERFECT S.R.L. (CUI 43219005) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J35/3112/2020 și are sediul în Silagiu, județul Timiș. Activitatea principală: Coafură și alte activități de înfrumusețare (cod CAEN 9602, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 160.346 RON, un profit net de 6.689 RON și un număr mediu de 2 salariați. Cifra de afaceri e practic neschimbată față de 2024 (0,0%).

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43219005
Nr. ORC
J35/3112/2020
EUID
ROONRC.J35/3112/2020
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Loc. Silagiu Orş. Buziaş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
160.346 RON
2025– 0,0%
Rezultat net
6.689 RON
2025– 0,0%
Angajați
2
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
Secțiunea S · Diviziunea 96 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (3) · CAEN Rev.2 · 3 diviziuni
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7420 Activități fotografice
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9604 Activități de întreținere corporală

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 160.346 6.689 29.943 4.990 17.236 -7.717 2
2024 160.346 6.689 29.943 4.990 17.236 -7.717 2
2023 48.585 -19.410 30.657 3.941 12.311 -14.405 1
2022 18.600 693 1.458 — 6.463 5.005 1
2021 9.400 5.137 683 — 4.994 4.311 1
2020 1.400 -1.026 1.232 102 304 -826 1

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
134,72% (2024: 134,72%)
Datorii / Total active (total active: 22.226 RON)
Solvabilitate generală
0,74 (2024: 0,74)
Total active / Datorii (total active: 22.226 RON)
Autonomie financiară
-34,72% (2024: -34,72%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 22.226 RON)
Rentabilitate active (ROA)
30,1% (2024: 30,1%)
Profit net / Total active (total active: 22.226 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
4,17% (2024: 4,17%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre CUT IT PERFECT S.R.L.

Reprezentantul firmei este: JIDOVINEANȚU NICUȘOR-ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025