Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

SHINY FACTORY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 26.10.2026 (ANAF)

SHINY FACTORY S.R.L. (CUI 43235396) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020005019238 și are sediul în Ciorogârla, județul Ilfov. Activitatea principală: Activități de tratament și înfrumusețare (cod CAEN 9622). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 12.990 RON și un profit net de 4.526 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 34,7% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43235396
Nr. ORC
J2020005019238
EUID
ROONRC.J2020005019238
Înmatriculată
6 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str TEIULUI 13, Com. Ciorogârla Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
12.990 RON
2025▲ 34,7%
Rezultat net
4.526 RON
2025▲ 86,0%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
9622 Activități de tratament și înfrumusețare
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9622 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (6) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (3)
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025, fără 2022. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 12.990 4.526 186 122 5.936 5.872 —
2024 9.647 2.433 150 122 1.374 1.346 —
2023 8.685 -1.407 3.166 122 1.469 -1.575 —
2021 — -135 152 122 95 65 —
2020 — 0 122 122 200 200 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
3,07% (2024: 10,03%)
Datorii / Total active (total active: 6.058 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 6.058 RON)
Autonomie financiară
96,93% (2024: 89,97%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 6.058 RON)
Rentabilitate active (ROA)
74,71% (2024: 162,63%)
Profit net / Total active (total active: 6.058 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
77,08% (2024: 180,76%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
34,84% (2024: 25,22%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre SHINY FACTORY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: STOENESCU ANA-MARIA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025