Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

MOUNTZ AO S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 08.10.2026 (ANAF)

MOUNTZ AO S.R.L. (CUI 43291361) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J8/2345/2020 și are sediul în județul Brașov. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6201, nomenclatorul CAEN Rev.2. În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.500 RON și un profit net de 819 RON.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43291361
Nr. ORC
J8/2345/2020
EUID
ROONRC.J8/2345/2020
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Avram Iancu 49, Mun. Braşov Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
3.500 RON
2021
Rezultat net
819 RON
2021
Angajați
—
2021

Activitate

CAEN principal
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea J · Diviziunea 62 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2021
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (28) · CAEN Rev.2 · 12 diviziuni
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
Diviziunea 41 · Construcții de clădiri (1)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Diviziunea 43 · Lucrări speciale de construcții (11)
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (2)
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (1)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7410 Activități de design specializat
Diviziunea 81 · Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri (3)
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8129 Alte activități de curățenie
Diviziunea 85 · Învățământ (1)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Diviziunea 93 · Activități spotive, recreative și distractive (2)
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (1)
  • 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 900 — 1.040 140 —
2024 — 0 900 — 1.040 140 —
2023 — -300 1.005 — 1.145 140 —
2022 — -579 1.005 — 1.445 440 —
2021 3.500 819 1.005 24 2.000 1.019 —

Indicatori financiari

bilanț 2021
Grad de îndatorare
49,65%
Datorii / Total active (total active: 2.024 RON)
Solvabilitate generală
2,01
Total active / Datorii (total active: 2.024 RON)
Autonomie financiară
50,35%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.024 RON)
Rentabilitate active (ROA)
40,46%
Profit net / Total active (total active: 2.024 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
80,37%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
23,4%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre MOUNTZ AO S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: TRĂILĂ OCTAVIA-MARIA (administrator), GHIGHIMOC ADRIAN (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021