Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

KIMURA CHARM S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

KIMURA CHARM S.R.L. (CUI 43341087) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J22/2828/2020 și are sediul în județul Iași. Activitatea principală: Activități de coafură și frizerie (cod CAEN 9621). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 274.557 RON, un profit net de 160 RON și un număr mediu de 7 salariați. Cifra de afaceri a crescut cu 9,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43341087
Nr. ORC
J22/2828/2020
EUID
ROONRC.J22/2828/2020
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Mitropolit Varlaam 12A, Mun. Iaşi Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
274.557 RON
2025▲ 9,9%
Rezultat net
160 RON
2025
Angajați
7
2025▼ 12,5%

Activitate

CAEN principal
9621 Activități de coafură și frizerie
Secțiunea T · Diviziunea 96 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (9621 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (5) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 2 diviziuni
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (2)
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Diviziunea 96 · Alte activități de servicii (3)
  • 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
  • 9604 Activități de întreținere corporală
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 274.557 160 371.187 10.977 70.640 -289.570 7
2024 249.798 -74.917 367.679 8.438 69.511 -289.730 8
2023 205.883 -107.075 289.076 8.438 65.825 -214.813 8
2022 163.193 -28.297 133.950 8.438 17.774 -107.738 6
2021 72.558 -74.111 100.661 8.438 13.562 -78.661 5
2020 7.431 -4.750 11.496 — 6.946 -4.550 5

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
454,79% (2024: 471,69%)
Datorii / Total active (total active: 81.617 RON)
Solvabilitate generală
0,22 (2024: 0,21)
Total active / Datorii (total active: 81.617 RON)
Autonomie financiară
-354,79% (2024: -371,69%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 81.617 RON)
Rentabilitate active (ROA)
0,2% (2024: -96,11%)
Profit net / Total active (total active: 81.617 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,06% (2024: -29,99%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre KIMURA CHARM S.R.L.

Reprezentantul firmei este: POSTOLACHE FLORENTINA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
17.10.2026 Cod CAEN principal 9602 9621 ANAF