Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

OTS PERFORMANCE S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

OTS PERFORMANCE S.R.L. (CUI 43401537) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020003987128 și are sediul în Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) — cod CAEN 6210. În 2024, firma a raportat o cifră de afaceri de 10.636 RON și un profit net de 5.332 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 145,3% față de 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43401537
Nr. ORC
J2020003987128
EUID
ROONRC.J2020003987128
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Str. Colinei 26, Mun. Cluj-Napoca Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2024).

Cifra de afaceri
10.636 RON
2024▲ 145,3%
Rezultat net
5.332 RON
2024
Angajați
—
2024

Activitate

CAEN principal
6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Secțiunea K · Diviziunea 62 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2024
6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Activitatea raportată în bilanț corespunde celei declarate la ONRC (6210 — cod echivalent, aceeași activitate în altă versiune a nomenclatorului CAEN).

CAEN secundare (25) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei · 8 diviziuni
  • 3312 Repararea mașinilor
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
Diviziunea 33 · Repararea, întreținerea și instalarea mașinilor și echipamentelor (1)
  • 3312 Repararea mașinilor
Diviziunea 45 · Comerț cu ridicata și cu amănuntul, întreținerea și repararea autovehiculelor și motocicletelor (6)
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4519 Comerț cu alte autovehicule
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4540 Comerț cu motociclete, piese și accesorii aferente; întreținerea și repararea motocicletelor
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (6)
  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
  • 4662 Comerț cu ridicata al mașinilor- unelte
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (5)
  • 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
  • 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate
  • 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
Diviziunea 62 · Activități de servicii în tehnologia informației (4)
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Diviziunea 77 · Activități de închiriere și leasing (1)
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — -4.799 53.315 3.238 11.631 -38.446 —
2024 10.636 5.332 68.270 3.532 59.007 -5.731 —
2023 4.336 -1.029 68.477 7.064 50.350 -11.063 —
2022 9.555 -9.493 62.039 10.596 31.559 -19.884 —
2021 40.303 9.221 55.752 14.127 31.234 -10.391 —
2020 10.776 -19.812 30.711 — 11.099 -19.612 —

Indicatori financiari

bilanț 2024 (vs 2023)
Grad de îndatorare
109,16% (2023: 119,27%)
Datorii / Total active (total active: 62.539 RON)
Solvabilitate generală
0,92 (2023: 0,84)
Total active / Datorii (total active: 62.539 RON)
Autonomie financiară
-9,16% (2023: -19,27%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 62.539 RON)
Rentabilitate active (ROA)
8,53% (2023: -1,79%)
Profit net / Total active (total active: 62.539 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
—
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
50,13% (2023: -23,73%)
Profit net / Cifra de afaceri
Alerte structurale
  • Capitaluri proprii negative (insolvabilitate tehnică)
  • Datorii peste total active

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2024). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre OTS PERFORMANCE S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: VIZITIU SVEATOSLAV (administrator), TŐRŐK TIBOR (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2024