Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

PERFORMANCE TEAM TRAININGS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 22.10.2026 (ANAF)

PERFORMANCE TEAM TRAININGS S.R.L. (CUI 43409522) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J40/16679/2020 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Alte activități profesionale, științifice și tehnice (cod CAEN 7490, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.000 RON și un profit net de 3.723 RON. Cifra de afaceri e de 3,2 ori mai mare decât în 2023.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43409522
Nr. ORC
J40/16679/2020
EUID
ROONRC.J40/16679/2020
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Bld. Bucureştii Noi 58, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
5.000 RON
2025▲ 222,6% față de 2023
Rezultat net
3.723 RON
2025▲ 245,0% față de 2023
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Secțiunea M · Diviziunea 74 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (14) · CAEN Rev.2 · 8 diviziuni
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (1)
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
Diviziunea 70 · Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate; activități de management și de consultanță în management (2)
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Diviziunea 78 · Activități de servicii privind forța de muncă (2)
  • 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă
Diviziunea 82 · Activități de secretariat, servicii suport și alte activități de servicii prestate în principal întreprinderilor (2)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Diviziunea 84 · Administrație publică și apărare; asigurări sociale din sistemul public (1)
  • 8425 Activități de luptă împotriva incendiilor și de prevenire a acestora
Diviziunea 85 · Învățământ (4)
  • 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 5.000 3.723 3.500 396 4.911 1.807 —
2024 — -773 3.500 396 1.188 -1.916 —
2023 1.550 1.079 3.100 396 1.561 -1.143 —
2022 — 0 3.000 396 382 -2.222 —
2021 — -2.267 3.000 396 537 -2.067 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2023)
Grad de îndatorare
65,95% (2023: 158,41%)
Datorii / Total active (total active: 5.307 RON)
Solvabilitate generală
1,52 (2023: 0,63)
Total active / Datorii (total active: 5.307 RON)
Autonomie financiară
34,05% (2023: -58,41%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 5.307 RON)
Rentabilitate active (ROA)
70,15% (2023: 55,14%)
Profit net / Total active (total active: 5.307 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
206,03%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
74,46% (2023: 69,61%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre PERFORMANCE TEAM TRAININGS S.R.L.

Reprezentantul firmei este: HĂLĂLĂU BIANCA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025