Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

ONLY IN TIME S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 14.10.2026 (ANAF)

ONLY IN TIME S.R.L. (CUI 43413744) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J30/1012/2020 și are sediul în județul Satu Mare. Activitatea principală: Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul (cod CAEN 6203, nomenclatorul CAEN Rev.2). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 600 RON și un profit net de 352 RON. Cifra de afaceri a crescut cu 33,3% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43413744
Nr. ORC
J30/1012/2020
EUID
ROONRC.J30/1012/2020
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Traian 10, Mun. Satu Mare Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
600 RON
2025▲ 33,3%
Rezultat net
352 RON
2025▼ 6,9%
Angajați
—
2025

Activitate

CAEN principal
6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
Secțiunea J · Diviziunea 62 · CAEN v2
CAEN preponderent · bilanț 2025
6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (4) · CAEN Rev.2 · 2 diviziuni
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
  • 0125 Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
Diviziunea 01 · Agricultură, vânătoare și servicii anexe (3)
  • 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
  • 0125 Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
Diviziunea 46 · Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete (1)
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 600 352 0 — 2.964 2.964 —
2024 450 378 516 — 3.128 2.612 —
2023 1.150 727 0 — 2.235 2.235 —
2022 1.450 254 15 — 1.523 1.508 —
2021 300 256 743 860 1.137 1.254 —
2020 900 798 762 860 900 998 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
0% (2024: 16,5%)
Datorii / Total active (total active: 2.964 RON)
Solvabilitate generală
—
Total active / Datorii (total active: 2.964 RON)
Autonomie financiară
100% (2024: 83,5%)
Capitaluri proprii / Total active (total active: 2.964 RON)
Rentabilitate active (ROA)
11,88% (2024: 12,08%)
Profit net / Total active (total active: 2.964 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
11,88% (2024: 14,47%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
—
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre ONLY IN TIME S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: BURIAN SIMINA (administrator), MANEA FLORIANA GEORGIANA (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025