Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

TOMI'S HORSE VALLEY S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 17.10.2026 (ANAF)

TOMI'S HORSE VALLEY S.R.L. (CUI 43438706) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J26/1575/2020 și are sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală: Învățământ în domeniul sportiv și recreațional (cod CAEN 8551). În 2021, firma a raportat o cifră de afaceri de 40.990 RON, un profit net de 6.550 RON și un număr mediu de 1 salariat.

Firma este activă la ANAF și neplătitoare de TVA.

CUI
43438706
Nr. ORC
J26/1575/2020
EUID
ROONRC.J26/1575/2020
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA
⚑ Cal. Sighişoarei 47, Mun. Târgu Mureş Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2021).

Cifra de afaceri
40.990 RON
2021
Rezultat net
6.550 RON
2021
Angajați
1
2021– 0,0%

Activitate

CAEN principal
8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
Secțiunea Q · Diviziunea 85 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2021
8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (2) · CAEN Rev.2, neredeclarate în versiunea firmei
  • 0143 Creșterea cailor și a altor cabaline
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2020–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 — 0 392 — 443 51 —
2024 — -5.107 392 — 443 51 —
2023 — 0 44.344 38.996 10.506 5.158 —
2022 — 0 44.344 38.996 10.506 5.158 —
2021 40.990 6.550 44.344 38.996 10.506 5.158 1
2020 — -1.592 2.052 — 660 -1.392 1

Indicatori financiari

bilanț 2021 (vs 2020)
Grad de îndatorare
89,58%
Datorii / Total active (total active: 49.502 RON)
Solvabilitate generală
1,12 (2020: 0,32)
Total active / Datorii (total active: 49.502 RON)
Autonomie financiară
10,42%
Capitaluri proprii / Total active (total active: 49.502 RON)
Rentabilitate active (ROA)
13,23%
Profit net / Total active (total active: 49.502 RON)
Rentabilitate capitaluri (ROE)
126,99%
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
15,98%
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2021). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre TOMI'S HORSE VALLEY S.R.L.

Reprezentantul firmei este: SERES TAMÁS PÉTER (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2021