Verti
Niciun rezultat

Firme

Oferte & Contracte

Cere acces beta

YOUNG NOMADS S.R.L.

Stare firmă Activă · ultima sincronizare: 27.10.2026 (ANAF)

YOUNG NOMADS S.R.L. (CUI 43455448) este înmatriculată din 2020 cu număr ORC J2020006109239 și are sediul în Sectorul 1, București. Activitatea principală: Activități fotografice (cod CAEN 7420). În 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 234.587 RON, un profit net de 1.012 RON și un număr mediu de 1 salariat. Cifra de afaceri a scăzut cu 15,9% față de 2024.

Firma este activă la ANAF și plătitoare de TVA (TVA la încasare).

CUI
43455448
Nr. ORC
J2020006109239
EUID
ROONRC.J2020006109239
Înmatriculată
5 ani vechime
Status fiscal
Plătitor TVA TVA la încasare
⚑ Str. Iacob Negruzzi 45, Sector 1 Mun. Bucureşti Vezi pe hartă

Surse: ONRC (actualizat ), ANAF (), MFinanțe (bilanț 2025).

Cifra de afaceri
234.587 RON
2025▼ 15,9%
Rezultat net
1.012 RON
2025▼ 98,9%
Angajați
1
2025– 0,0%

Activitate

CAEN principal
7420 Activități fotografice
Secțiunea N · Diviziunea 74 · CAEN v3
CAEN preponderent · bilanț 2025
7420 Activități fotografice

Activitatea raportată în bilanț corespunde codului declarat la ONRC.

CAEN secundare (10) · 8 diviziuni
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Diviziunea 18 · Tipărire și reproducerea pe suporți a înregistrărilor (1)
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
Diviziunea 47 · Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor (1)
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Diviziunea 58 · Activități de editare (1)
  • 5819 Alte activități de editare
Diviziunea 59 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală (2)
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
  • 5912 Activități post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Diviziunea 63 · Activități de servicii informatice (1)
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
Diviziunea 73 · Publicitate și activități de studiere a pieței (2)
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
Diviziunea 74 · Alte activități profesionale, științifice și tehnice (1)
  • 7414 Alte activități de design specializat
Diviziunea 90 · Activități de creație și interpretare artistică (1)
  • 9013 Alte activități de creație artistică

Coduri declarate la ONRC în nomenclatoare anterioare și nereconfirmate în versiunea curentă.

  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev.2)
  • 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev.2)
  • 4761 Comerț cu amănuntul al cărților, în magazine specializate (CAEN Rev.2)
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse (CAEN Rev.2)
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN Rev.2)
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe (CAEN Rev.2)
  • 7410 Activități de design specializat (CAEN Rev.2)
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN Rev.2)
  • 9003 Activități de creație artistică (CAEN Rev.2)
  • 9609 Alte activități de servicii n.c.a. (CAEN Rev.2)

Reprezentanți

Performanța financiară

Date din bilanț contabil, 2021–2025. Sursa: MFinanțe.

Istoric financiar

An Cifra de afaceri Rezultat net Datorii Active imobilizate Active circulante Capitaluri proprii Salariați
2025 234.587 1.012 30.286 48.293 78.288 96.295 1
2024 278.830 89.539 38.852 32.651 206.243 200.042 1
2023 246.161 110.263 15.057 12.085 209.467 206.495 1
2022 134.651 50.863 5.349 3.175 98.406 96.232 1
2021 78.630 45.169 2.404 — 47.773 45.369 —

Indicatori financiari

bilanț 2025 (vs 2024)
Grad de îndatorare
23,93% (2024: 16,26%)
Datorii / Total active
Solvabilitate generală
4,18 (2024: 6,15)
Total active / Datorii
Autonomie financiară
76,07% (2024: 83,74%)
Capitaluri proprii / Total active
Rentabilitate active (ROA)
0,8% (2024: 37,48%)
Profit net / Total active
Rentabilitate capitaluri (ROE)
1,05% (2024: 44,76%)
Profit net / Capitaluri proprii
Marja netă
0,43% (2024: 32,11%)
Profit net / Cifra de afaceri

Indicatori calculați direct din bilanțul anual MFinanțe (an 2025). Valori brute, fără clasificare bun/slab — pentru interpretare, comparați cu media sectorului firmei. NU constituie consultanță financiară.

Despre YOUNG NOMADS S.R.L.

Reprezentanții firmei sunt: BĂDILIȚĂ ROXANA-ADELINA (administrator), BĂDILIȚĂ LIVIU-EMANUEL (administrator).

Datele provin din surse oficiale: Agenția Națională de Administrare Fiscală (ANAF), Ministerul Finanțelor (MFinanțe) și Registrul Comerțului (ONRC). Ultima actualizare ANAF: .

Transparența datelor

ONRC · ANAF · MFinanțe · bilanț 2025
Data Câmp Înainte După Sursă
26.07.2026 Stare de înregistrare (ANAF) Înregistrată din 15.12.2020 Transfer (sosire) din 18.05.2026 ANAF
26.07.2026 Stare juridică Înregistrată Transfer (sosire) ANAF
26.07.2026 Data stării juridice 15.12.2020 18.05.2026 ANAF
26.07.2026 Organ fiscal Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice ANAF
26.07.2026 Număr de înmatriculare J23/6109/2020 J2020006109239 ANAF